• V košíku nejsou žádné produkty.

O NÁS

Ebike Partners je projektem příznivců elektrokol, kteří se rozhodli své dlouholeté podnikatelské zkušenosti v oblasti obchodu, financí i marketingu využít při výstavbě unikátního specializovaného obchodu s elektrokoly.

Kamenná prodejna EBIKE PARTNERS je obklopena nádhernou přírodou plnou cyklostezek a je vzdálená jen pár minut od vstupu do jedné z nejrychleji se rozvíjejích turistických destinací v Čechách – Vojenského újezdu Brdy: zde Vás čeká více než 450 kilometrů tras plných krásných panoramat a výletních cílů, jako jsou Padrťské rybníky, brdské hřebeny, zřícenina hradu Válek, Lovecký zámeček Tři trubky a mnoho dalších.

Na prodejní ploše 500 m2 u nás naleznete desítky špičkových elektrokol od více než šesti světových značek. Další stovky kol naleznete na našem eshopu. Připravujeme  i nabídku unikátních značek a elektro vychytávek, které pro Vás budeme dovážet z celého světa.

Přihlašte se k  newsletteru na našich webových stánkách a požádejte o svoji  EBIKE PARTNERS kartu. Staňte se členy komunity EBIKE PARTNERS a získejte všechny novinky v přestihu a čerpejte zajímavé benefity.

Vyberte si u nás v luxusním prostředí za asistence prodejního konzultanta své vysněné elektrokolo, navštivte náš servis nebo si vyberte značkové příslušenství.

Než pro Vás personál připraví kolo či nákup, ochutnejte výbornou kávu připravenou výhradně pro naši prodejnu.

A pokud k nám přijedete hybridem či elektroautem, můžete ho po celou dobu pobytu u nás nabíjet zdarma !

Ebike Partners…i nákup elektrokola může být zážitkem…